..

Викладачі кафедри бології » Психолого-природничий факультет Все про факультет Вступнику Дистанційне навчання 2018

Викладачі кафедри бології

Кафедра біології

 

 

Марциновський Віталій Петрович 

Марциновський
Народився 1 вересня 1946 р. в м. Новий Корець Рівненської області. 1975 р. закінчив Львівський зооветеринарний інститут (ветеринарний лікар), 1982 р. захистив кандидатську дисертацію в Українському науково-дослідному інститут фізіології і біохімії сільськогосподарських тварин на тему «Вплив низькомолекулярних жирних кислот (С5-С6) на процеси ліполізу і літогенезу у свиней». Кандидат біологічних наук, професор.

З 1990 р. - завідуючий кафедри природничих дисциплін і екології, потім кафедри біології.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋

 

 

Виговський Ігор Вікторович Виговський


Народився 5 січня 1978 р. в м. Знам’янка, Кіровоградської області. 2002 р. закінчив Львівський державний аграрний університет (магістр з агрономії), 2011 р. захистив кандидатську дисертацію у Вінницькому національному аграрному університеті на тему «Продуктивність злаково-бобових травосумішок залежно від їх складу і удобрення на еродованих землях, виведених під залуження в умовах лісостепу Західного». Кандидат сільськогосподарських наук. З 2011 р.– старший викладач, з 2014 р. - доцент кафедри біології.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋

 

 

Воловик Галина Петрівна Воловик


Народилась 22 травня 1947 р. в с. Погребище Вінницької області. 1977 р. закінчила Білоцерківський с/г інститут (ветеринарний лікар), 1984 р. захистила кандидатську дисертацію у Московській ветеринарній академії ім. К.І. Скрябіна на тему «Морфологія венозного русла трубчастих кісток курей в онтогенезі». Кандидат ветеринарних наук. З 1990 р. - доцент кафедри природничих дисциплін і екології, потім кафедри біології.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋

 

 

Гончарук Надія Василівна Гончарук


Народилась 14 лютого 1959 р. у Вінницькій області. 1981 р. закінчила Вінницький державний медичний інститут ім. М.І. Пирогова (педіатрія). З 2009 р. - старший викладач кафедри біології.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋

 

 

Грицай Наталія БогданівнаГрицай


Народилась 5 лютого 1978 р. в м. Рівне Рівненської області. 2000 р. закінчила Рівненський державний гуманітарний університет (вчитель початкових класів і біології), 2008 р. захистила кандидатську дисертацію у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова на тему «Активізація пізнавальної діяльності основної школи у позашкільній роботі з біології». Кандидат педагогічних наук. З 2014 р. - доцент кафедри біології.

 

 

 

 

 

 

 

≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋

 

 

Гусаковська Тетяна МихайлівнаГусаковська


Народилась 11 вересня 1971 р. в м. Рівне Рівненської області. 1994 р. закінчила Ужгородський державний університет (викладач біології і хімії). З 1994 р. - старший викладач кафедри біології.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋

 

 

Демчук Василь ВолодимировичДемчук


Народився 1 листопада 1958 р. в с. Мутвиця Зарічненського району Рівненської області. 1980 р. закінчив Житомирський сільськогосподарський інститут (вчений агроном), 1991 р. захистив кандидатську дисертацію в Українській сільськогосподарській академії на тему «Вплив дрібного внесення азотних добрив і комплексних систем захисту посівів на врожай та якість продукції льону - довгунця». Кандидат сільськогосподарських наук. З 2000-2009р.- доцент кафедри екології, з 2010 р.- доцент кафедри біології.

 

 

 

 

 

 

 

 

≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋

 

 

Денисюк Наталія Василівна Денисюк


Народилась 11 жовтня 1976 р. в м. Новограді – Волинському Житомирської області. 2000 р. закінчила Рівненський державний гуманітарний університет (вчитель трудового навчання і біології). Працює над темою дисертаційного дослідження на здобуття звання кандидата педагогічних наук: «Формування екологічної компетентності учениць 5-7 класів в процесі обслуговуючої праці». З 2002-2009 р.- викладач кафедри екології, з 2010 р. - викладач кафедри біології.

 

 

 

 

 

 

 

 

≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋

 

 

Куцоконь Лілія Павлівна Куцоконь


Народилась 5 травня 1962 р. в м. Здолбунів Рівненської області. 1986р. закінчила Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка (біолог-фізіолог рослин, викладач біології і хімії). З 2010 р.- старший викладач кафедри біології.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋

 

 

Логвиненко Ірина Павлівна Логвиненко


Народилась 24 червня 1983 р. в м. Здолбунів Рівненської області. 2007 р. закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (викладач біології), 2014 р. захистила кандидатську дисертацію у Національному ботанічному саду ім. М.М. Гришка на тему «Рідкісні та зникаючі види флори Волинської височини». Кандидат біологічних наук. З 2007-2010 р. викладач кафедри екології, з 2011 р.- викладач кафедри біології, з 2014 р.- старший викладач кафедри біології.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋

 

 

Мельник Віра Йосипівна Мельник


Народилась 10 червня 1947 р. в м. Болехів Івано –Франківської області. 1974р. закінчила Львівський державний університет ім. І. Франка (викладач біології та хімії), 2002 р. захистила кандидатську дисертацію у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на тему «Екологічна оцінка та екологічні нормативи якості води річок Рівненської області». Кандидат географічних наук. З 2001-2013 р. – доцент кафедри екології, з 2014 р.- доцент кафедри біології.

 

 

 

 

 

 

≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋

 

 

 

Панасюк Вероніка Юріївна Панасюк


Народилась 19 жовтня 1943 р. в м. Донецьк. 1968р. закінчила Івано-Франківський медичний інститут (лікар-лікувальник), 1981 р. захистила кандидатську дисертацію в Київському інституті удосконалення лікарів на тему «Клиническое применение холистокинин-панкреозимина у больных хроническим холециститом и постхолецисэктомическим синдромом (Внутрішні хвороби)». Кандидат медичних наук. З 2000 р. - доцент кафедри біології.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋

 

 

Рудь Олег Григорович Рудь


Народився 4 грудня 1965 р. в м. Рівне Рівненської області. 1988р. закінчив Московську ветеринарну академію ім. К.І. Скрябіна (ветеринарний лікар), 2003 р. захистив кандидатську дисертацію в Одеському державному аграрному університеті на тему «Роль молодняку великої рогатої худоби в епізоотичному процесі лейкозу». Кандидат ветеринарних наук. З 2003 р. - доцент кафедри біології.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋

 

 

Серган Євген Олександрович Серган


Народився 12 грудня 1966 р. в м. Рівне Рівненської області. 1995р. закінчив Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова (дитяча хірургія). Працює над темою дисертаційного дослідження на здобуття звання кандидата медичних наук: «Імуномодулююча фітотерапія хворих з захворюваннями печінки та жовчновивідних шляхів, обґрунтувати і спрогнозувати виникнення імунодефіцитів, попередити їх виникнення за допомогою фітотерапевтичного лікування». З 2009 р. - старший викладач кафедри біології.

 

 

 

 

 

 

 

≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋

 

 

Сяська Інна Олексіївна Сяьска


Народилась 16 червня 1975 р. в смт. Олика Ківерцівського району Волинської області. 1997р. закінчила Волинський державний університет ім. Лесі Українки (вчитель географії і біології). 2010 р. захистила кандидатську дисертацію в Миколаївському національному університеті ім. В.О. Сухомлинського на тему «Формування екологічної свідомості старшокласників у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів». Кандидат педагогічних наук. З 2007 р. – старший викладач кафедри біології , з 2011р. - доцент кафедри біології.

 

 

 

 

 

 

 

 

≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋

 

 

 

Трохимчук Ірина Михайлівна Трохимчук


Народилась 27 травня 1968 р. в м. Дубно Рівненської області. 1990 р. закінчила Волинський державний університет імені Л.Українки (вчитель біології, географії), 2014 р. захистила кандидатську дисертацію в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на тему «Формування екологічної вихованості учнів основної школи у процесі дослідницької діяльності з екології у загальноосвітніх навчальних закладах». Кандидат педагогічних наук. З 1991 р. – старший викладач природничих дисциплін і екології, з 2014 р. - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри біології.

 

 

 

 

 

 

 

≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋

 

 

Шевців Мирослав Володимирович Шевців


Народився 5 січня 1952 р. в с. Старий Милятин Буського району Львівської області. 1973р. закінчив Львівський зооветеринарний інститут (ветеринарний лікар). 1989 р. захистив кандидатську дисертацію в Воронежському сільськогосподарському інституті імені Глінки на тему «Епізотичне значення атинових мікобактерій в зоні Західного Полісся УССР і розробка методів диференціації туберкулінових реакцій УВРХ». Кандидат ветеринарних наук. З 1992 р. – доцент кафедра природничих дисциплін і екології, з 2013 р. - професор кафедри біології.

 

 

 

 

 

 

 

 

≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋≋

 

Ласкаво просимо ;)
  • бесплатная dle 10.3
  • Авторизація