🔥Психолого-природничий факультет – один з найбільш розгалуджених факультетів в Рівненському державному гуманітарному університеті. Тяжко уявити собі стільки різних за профілем та характером кафедр, що зєднались в одну велику родину під егідою ППФ та нашого декану – Павелківа Віталія Романовича.

.

🎈Але наша увага сьогодні прикута до однієї конкретної кафедри, а саме, кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи, яку, до речі, було створено ще в 1940 року.
В останні роки серед запропонованих у вищих навчальних закладах спеціальностей ми зустрічаємо назву «СОЦІАЛЬНА РОБОТА».

.

👉🏻 Фахівці соціальної роботи — це, передусім, фахівці в галузі соціального управління. Їх пряме призначення — сприяти розв’язанню проблем суспільства, допомагати людям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

.

👉🏻 Фахівці соціальної роботи також досліджують соціальне становище, визначають проблеми громади, сім’ї або окремої людини, створюють проект вирішення проблеми і реалізують заходи, необхідні для її розв’язання.

.

💁🏼‍♀️ Запитання яке, без сумнівів, турбує вас найбільше: ” І де я зможу працювати, якщо буду соціальним працівником?”.

.

👉🏻 ♥️ Наш університет готує фахівців із соціальної роботи, що можуть працювати в школах всіх ступенів, дошкільних закладах, лікарнях, кожній міській чи сільській раді, на кожному підприємстві чи приватній організації, в реабілітаційних центрах, громадських чи благодійних організаціях. Ви зможете працювати будь-де, адже згідно міжнародних стандартів соціальні працівники затребувані в усіх закладах.
Чому виникла потреба в професії соціального працівника і нащо він взагалі треба?

.

💁🏼‍♀️ Завдання сучасного соціального працівника в тому, щоб людина, якій він допомагає, у подальшому мала змогу повернутися до стабільного та нормального життєвого функціонування, що і є показником професійного успіху. Для цієї мети йому слугують соціальні технології.

.

💛💚💙 Дякуємо за увагу і до зустрічі в стінах університету та на ППФ.💛💚💙

Оставить комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вы можете использовать эти HTML теги:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>