.
Доволі часто перед майбутніми психологами-психотерапевтами виникає питання, який напрям кращий для майбутньої терапії як для себе, так і для основного напряму у власній роботі.
Тому у даній рубриці нами буде висвітленно ряд психотерапевтичних напрямів який в подальшому допоможе у вашій професійнії діяльності.

.

Тілесно–орієнтованою психотерапією називається група психотерапевтичних методів, орієнтованих на вивчення тіла, усвідомлення клієнтом тілесних відчуттів на дослідження того, як потреби, бажання і відчуття проявляються в різних тілесних станах, і на навчання реалістичним способам вирішення проблем в цій області.

.

Цілі тілесно-орієнтованої психотерапії відрізняються від цілей, що лежать в основі фізичної підготовки, фізкультури.

.
В тілесно – орієнтованій психотерапії акцент ставиться на знайомстві з тілом, що має на увазі розширення сфери усвідомлення індивідом глибоких організмічних відчуттів.
Цей напрямок психотерапії дозволяє працювати з неврозами і особливостями пацієнта шляхом процедурного впливу самого пацієнта на своє тіло відповідно до інструкцій психотерапевта.

.

Існують такі різновиди тілесно орієнтованої психотерапії:
🔻 Релаксація, медитація.
🔻Холотропне дихання. Її суть полягає у поєднанні інтенсивного дихання, спеціальної медитативної музики і вправ, запропонованих психотерапевтом.
🔻Музикотерапія.
🔻Танцювально-рухова терапія.
🔻Аутотренінг або самонавіювання. Метод заснований на позитивних установках.

Оставить комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вы можете использовать эти HTML теги:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>